Menu
Sepetiniz

Nescafe Gold Kahve Teneke Kutu 900 gr

Nescafe Gold Kahve Teneke Kutu 900 gr
Nescafe Gold Kahve Teneke Kutu 900 gr
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Stok Kodu: NSCF_GLD_3_21
1.000,00 TL
Vergiler Hariç: 1.000,00 TL


NESCAFÉ GOLD’un eşsiz yumuşak içimi, şimdi daha da zengin kahve kokusu ve dolgun kahve tadı ile birleşti… Bu mükemmel dengeyi yeni NESCAFÉ GOLD ile keşfedin. İşin sırrı, 10 kez daha ince öğüttüğümüz Arabica çekirdeklerinde… Bu yöntemle yüksek rakımlarda yetişen Arabica çekirdeklerindeki gizli kalmış tadı ve aroma notalarını ortaya çıkarıyoruz. Kahve çekirdeklerinin özünden gelen bu zenginliğin keyfini doyasıya çıkarmanız için…

İçeriğindeki kahve, çözünebilir kahve üretiminde kullanılan çekirdeklere göre 10 kat daha ince öğütülmüştür.

NESCAFÉ GOLD, Türkiye’ye özel geliştirilen reçetesi ile eşsiz yumuşak içimi, daha da zengin kahve kokusu ve ideal dolgunlukta kahve tadı ile şimdi DAHA GOLD!

Kahveseverlerin yaşam stilleri ve alışkanlıkları seçkin deneyimlere doğru değişiyor. Ustalıkla hazırlanmış yüksek kalitede, kolay ulaşılabilir ürünler bekliyorlar. Dünyanın bir numaralı kahvesi olarak bu değişime liderlik edeceğiz.

Yeni NESCAFÉ GOLD paylaşılacak anlar için özen ve ustalıkla üretildi.

 

Bütün dünyada 80. yılını kutlayan NESCAFÉ, Robusta ve Arabica çekirdeklerinden üretilir. 1960’lardan beri kahve çiftçileri ile çalışıyor, mahsul üretim metotlarının geliştirilmesine yardımcı olarak sürdürülebilir kahve üretimine katkıda bulunuyoruz.

Bugüne kadar 500.000 çiftçiye eğitim verdik ve değer zincirimiz ile 1 milyondan fazla kahve çifçisine dokunduk.

Daha iyi yetiştiricilik yöntemleri kullanmaları için desteklediğimiz yerel çiftçiler ile birlikte gelecek jenerasyonların da lezzetli NESCAFÉ’nin tadını çıkarmalarını garanti altına alıyoruz.

Yorum Yap